1 Aralık 2020 Salı
Gündem

DENİZLİ’YE DÜĞÜNE GELMİŞTİ

Denizli’ye Düğüne Gelmişti. 1 Kişi Coronavirüs’ten Hayatını Kaybetti

Mehmet BARUNDUK
24 Eylül 2020 - 14:40
haber resim

Sarayköy ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde düğün sonrası korona virüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan 63 yaşındaki bir vatandaş hastanede hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz haftalarda Sarayköy ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde düzenlenen bir düğünde korna virüs kapan çok sayıda vatandaşlardan birisi olan 63 yaşındaki bir vatandaş kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. İstanbul’dan düğününe katılmak için Sarayköy’e gelen 63 yaşındaki vatandaş düğün sonrası korona virüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan kovid – 19 test sonucu pozitif çıkan vatandaş Denizli Devlet Hastanesinde tedavi görmeye başladı.

KOVİD – 19 HASAR VERDİ

Hastanede tedavisi devam eden vatandaşın 18 gün sonra test sonuçları negatif çıktı. Fakat korona virüsün akciğerlere verdiği hasardan dolayı solunum yetmezliğine bağlı olarak yaşamını kaybettiği açıklandı.63 yaşındaki vatandaşın cenazesi defnedilmek üzere bugün Denizli Devlet Hastanesinden İstanbul’a sevk edildi.İlçede şuan 180den fazla karantinada olan vatandaş bulunurken, 35 kişinin ise pozitif olarak tedavisinin devam etmekte olduğu öğrenildi.

KAYNAK: http://www.saraykoy.com.tr/

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler