10 Mayıs 2021 Pazartesi
Gündem

DENİZLİ'YE KAR GELİYOR!

Denizli’ye Kar Geliyor!

Mehmet BARUNDUK
9 Şubat 2021 - 15:19
haber resim

Denizli’de son haftalarda etkili olan sıcak hava yerini soğuklara bırakacak. Meteoroloji genel Müdürlüğü’nün verilerine göre Denizli’de sıcaklıklar 8 derece birden düşecek. Pazar günü (14 Şubat) yağmur yağması beklenirken Pazartesi (15 Şubat) karla karışık yağmur yağacak.

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, yeni hava tahmin raporunu yayımladı. Son verilere göre Şubat ayı başından bu yana etkili olan bahar havası, hafta sonundan itibaren yerini kışa bırakacak. Denizli’de aybaşından yana etkili olan sıcak havalarda sıcaklıklar 21 dereceye kadar çıkmıştı. Yalancı baharın etkisinden çıkacak olan Denizli’de gelecek hafta çok soğuk geçecek.

HAVA SICAKLIĞI 8 DERECE BİRDEN DÜŞECEK

Meteoroloji verilerine göre Denizli’de sıcaklıklar hafta başından itibaren kademeli olarak düşmeye başladı. Fırtına ile birlikte Salı günü sıcaklıklar 19 derece olacak. Çarşamba 17, Perşembe 16 dereceye düşecek olan sıcaklıklar Cuma günü ise 14 dereceye düşecek. Cumartesi günü 13 derece olması beklenen hava sıcaklığının Pazar günü 11 dereceye düşeceği tahmin ediliyor. Yeni haftada ise hava sıcaklığı 8 derece birden düşerek 3 dereceye düşecek. Pazar günü Denizli’de yağmur, Pazartesi günü ise karla karışık yağmur ve kar bekleniyor.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler