26 Temmuz 2021 Pazartesi
Gündem

DESİAD’IN YENİ BAŞKANI ŞENEL

Desiad’ın Yeni Başkanı Şenel

Mehmet BARUNDUK
1 Nisan 2021 - 17:31
haber resim

Mimarlar Odası eski Başkanı İbrahim Şenel Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği’nin (DESİAD) yeni başkanı oldu. Dün yapılan genel kurulunda bayrağı Okan Konyalıoğlu’ndan devralan Şenel, Denizli Sanayi Odası’nı 20 yıl yöneten mimar Feridun Alpat’tan sonra sanayicilerin başına geçen ikinci mimar oldu.

Denizli’nin en etkin sivil toplum örgütlerinden Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (DESİAD) 10. Genel Kurulunu dün Marla Restoran’da gerçekleştirdi. 200 üyesi bulunan derneğin genel kurulu pandemi koşulları altında maske-mesafeye dikkat edilerek yapıldı. Önceki dönem başkanlarının da yoğun ilgi gösterdiği genel kurulda Divan Başkanlığını önceki dönem başkanlarından Gültekin Okay Salgar, Divan Başkan Yardımcılığını Ahmet Yavuzçehre yaptı

ÇITAYI DAHA DA YÜKSELTECEĞİZ…

Faaliyet ve denetim raporunun okunmasından ardından 8. ve 9. dönemlerde başarılı çalışmalara imza atan Okan Konyalıoğlu yeniden aday olmazken konuşmasında DESİAD’ın misyonu gereği hayata ve şehre kayıtsız kalmadığını belirterek, şehre dokunan işlere imza attıklarını söyledi.

İbrahim Şenel’de yaptığı konuşmada Okan Konyalıoğlu’na teşekkür ederek DESİAD’ın çıtasını yükselttiğini ve bu çıtayı daha yükseklere çıkarmak istediklerini söyledi. Şenel derneğin ilçe örgütlenmeleri ve kurumsal kimlik çalışmaları yapacaklarını, bunun yanında şehre dokunan projelere devam edeceklerini bunların başında turizm ve tarım konusunun geldiğini söyledi. Konuşmaların ardından açık oylama yapıldı. Şenel DESİAD’ın yeni başkanı seçildi.

İŞTE YENİ YÖNETİM:

DESİAD yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

İbrahim Şenel

İlker Başkaya

Bekir Serdar Mutlubaş

Süreyya Çalışkan

Mine İlhan

Ekrem Ateş

Orçun Alptekin

Esra Kasapoğlu Ünlü

Levent Altuntaş

Nuri Turgut

Osman Akça

Abone Ol
DESİAD’IN YENİ  BAŞKANI ŞENEL
En İlgi Çeken Haberler