24 Ekim 2020 Cumartesi
Gündem

DUAYEN İŞ İNSANI TOPRAĞA VERİLDİ

Duayen İş İnsanı Toprağa Verildi

Mehmet BARUNDUK
10 Ağustos 2020 - 20:31
haber resim

Ankara’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden iş ve siyaset dünyasının önemli isimlerinden biri olan Ali Filiz, Müftü Ahmet Hulusi Camii’nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi. AK Parti İl Başkanı Necip Filiz’i acı gününde iş ve siyaset dünyasından bir çok isim yalnız bırakmad

Kurduğu ferforje firması ile iş dünyasına önemli katkılar sağlayan Ali Filiz, 1999 ve 2004 yıllarında da Saadet Partisi’nden Denizli Belediye Başkan adayı olmuştu. Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle Ankara’da tedavi gören Ali Filiz, dün gece yaşama gözlerini yummuştu. İlim, irfan insanı olan ve hayırseverliliği  gönüllere taht kuran duayen iş insanı Ali Filiz’in, ölümü büyük üzüntüye neden oldu.

SEVENLERİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Ali Filiz için Müftü Ahmet Hulusi Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Vali Ali Fuat Atik, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ak Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Nilgün Ök, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, iş ve siyaset dünyasından önemli isimler ile Filiz ailesi ve sevenleri katıldı. Saat 16.00’da cenaze namazı kılınan Ali Filiz, ardından İlbade Mezarlığı’nda toprağa verildi.

En İlgi Çeken Haberler