24 Ekim 2020 Cumartesi
Gündem

EGE’NİN EN BAŞARILI BAŞKANLARI LİSTESİNDE DENİZLİ’DEN 2 BAŞKAN

Ege’nin En Başarılı Başkanları Listesinde Denizli’den 2 Başkan

Habibe YOLCULAR
18 Ağustos 2020 - 18:01
haber resim

ORC’nin araştırmasında Ege’nin en başarılı 10 belediye başkanı arasında Denizli’den iki isim var

 ORC araştırma şirketi, Ege’nin en başarılı belediye başkanlarını belirlemek için yaptığı kamuoyu araştırmasının sonuçlarını açıkladı. İlçe belediye başkanlarının sorulduğu ankete göre, Ege’deki en başarılı belediye başkanları arasında Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 2’nci sırada, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ise 6’ncı sırada yer aldı.

Denizli merkezin iki ilçesinin belediye başkanı Ege’nin en başarılı belediye başkanları araştırmasında ilk 10’a girdi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ORC Araştırma Şirketi’nin yaptığı En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları konulu Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nda ikinci oldu. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ise 6’ncı sırada yer aldı.

ORC Araştırma Eğitim Danışmanlık Şirketi’nin 1-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında 23 bin 200 kişi ile yüz yüze anket ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi ile gerçekleştirdiği araştırmanın sonuçlarına göre Pamukkale Belediye’nin Ak Partili Başkanı Avni Örki, Ege Bölgesi değerlendirmesinde katılımcıların yüzde 59,3’lük oranı tarafından başarılı bulundu.

En İlgi Çeken Haberler