20 Nisan 2021 Salı
Gündem

GENÇ KIZ DENİZLİ’DEN BÖYLE İSYAN ETTİ

Genç Kız Denizli’den Böyle İsyan Etti

Mehmet BARUNDUK
11 Ocak 2021 - 21:02
haber resim

Denizli’de Pamukkale Üniversitesi öğrenci olduğunu iddia eden Tuğçe isimli bir genç kız, twitter üzerinden yaptığı paylaşım büyük okuyan herkesi şoke etti. Hesabının ele geçirildiğini söyleyen genç kız, yetkililerden yardım istedi. Kendisini tehdit eden kişinin “Yukarılarda tanıdıklarım var bana bir şey olmaz” dediğini belirten genç kız, “Psikolojik şiddete dayanamıyorum artık” diyerek isyan etti.

Denizli’de Pamukkale Üniversitesi öğrencisi olduğunu iddia eden bir genç kız twitter üzerinden paylaştıkları ile herkesi şaşkına çevirdi. Genç kız eski sevgilisi tarafından darp edildiğini ve psikolojik şiddete maruz kaldığını beyan ederken aynı zamanda eski sevgilisi olan B.İ. tarafından takip edildiğini ve ölümle tehdit edildiğini söyledi.

Genç kız Burak.İ.’nin güvendiği birileri olduğunu söylediğini belirtti ve mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Merhaba arkadaşlar bugün yaşadığım olayı sizle paylaşacağım. Elimdeki her şeyi paylaşabilirim, onun elinde beni tehdit edebileceği şeyler var ama ben artık korkmuyorum. Sırf x bakanın tweetini rt’liyor, favlıyor diye benim canımın hiçe sayılmasını istemiyorum.

Nisan 2020’de ilişkiye başladığım 6 ay sonrasında ilişkimi bitirdiğim şahıs tarafından darp edildim tehdit edildim susturuldum. Ayrılmak istediğimde ailemle tehdit etti, şu anda da kimle ne yaptığımı tek tek biliyor. Onunla birlikte olmaya devam ettim ses çıkarmadım "aman sussun kimseye zarar vermesin" dedim ve o insan bugün benim görüştüğüm insanı arayarak beni kötüleyip ve beni de sonrasında arayarak "oraya gelip seni şöyle yapacağım ve bana hiçbir şey olmaz güvendiğim birileri var" dedi.

Güvendiği birileri kim biliyor musunuz eğer bana bir şey yaparsa onu koruyacak büyük amcalarımız dayılarımız ben artık bana yapılan bu psikolojik şiddete dayanamıyorum ve bunu buraya yazmak istedim.

Pamukkale Üniversitesinde okuyor bana attığı sadece bir kaç mesaj ve bana yaptığı da bu. Ona dokunmadığım halde hala hayatıma müdahale ediyor benim hakkımda tweetler, insanlara kötülemelerde bulunuyor eğer beni birileri öldürüp süründürecekse bunun gerçeğini bilin”

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler