15 Haziran 2021 Salı
Gündem

HOROZ’DA İSTİFA

Sezonun İlk Yarısında Aldığı Başarısız Sonuçlarla Ligin Dibine Demir Atan, Maddi Sorunlarla Boğuşan Denizlispor’da Kriz Büyüyor. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak İstifa Etti.

Mehmet BARUNDUK
28 Ocak 2021 - 18:53
haber resim

Denizlispor’da kriz büyüyor. Sezonun ilk yarısında aldığı kötü sonuçlarla ligin dibine demir atan Denizlispor’da sorunlar daha da büyüyor. Maddi sorunları aşamayan, futbolcuların paralarını ödemekte zorlanan ve bu nedenle de futbolcularını kaybetmeye başlayan Denizlispor’da Yalçın Koşukavak da istifa etti.

Süper Lig’de ilk teknik adamlık deneyimini Denizlispor ile yaşayan Yalçın Koşukavak, takımın başında 9 maça çıktı, bunlardan 2 galibiyet, 2 de beraberlik aldı. Yalçın Koşukavak’ın istifası ile Denizlispor bu sezon 3. teknik adamını da kaybetti. Denizlispor yönetiminden Koşukavak ‘ın istifası ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde, “Teknik Direktörümüz Yalçın Koşukavak istifasını yönetim kurulumuza iletmiştir. Yapılan karşılıklı görüşmenin ardından hocamızın istifası kabul edilmiştir. Yalçın Koşukavak ve ekibine katkılarından ötürü teşekkür ediyor, kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler