15 Haziran 2021 Salı
Gündem

İŞTE DENİZLİ KAYAK MERKEZİNDE YENİ SEZON FİYATLARI

İşte Denizli Kayak Merkezinde Yeni Sezon Fiyatları

Mehmet BARUNDUK
1 Şubat 2021 - 10:29
haber resim

Denizli Kayak Merkezinde, yeni sezon fiyatları belli oldu. 1 Şubat Pazartesi itibariyle sezonu açacak olan merkezde fiyatlar 10 lira 100 lira arasında değişiyor. Merkez yarın saat 10 itibariyle sezonu açacak.

Denizli Kayak Merkezinde kayak sezonu yarın yani 1 Şubat itibariyle başlıyor. Pandemi ve yetersiz kar yağışı nedeniyle sezonu geç açan merkez, saat 10 ile 18 saatleri arasında hizmet verecek. Tavas'ın Nikfer Mahallesi sınırları içerisinde yer alan merkezde ulaşım özel araçlar ve Nikfer Taşıma Kooperatifi tarafından gerçekleştirilecek. Nikfer Koop yarından itibaren 07.30, 8, 9 ve 10.30 saatlerinde Denizli'den Kayak Merkezine sefer yapacak. Dönüş seferleri ise 15.30, 16.30 ve 17.00 saatlerinde yapılacak.

FİYATLAR BELLİ OLDU

 Yolların yenilendiği merkezde fiyat tarifesi de belli oldu. Kayak Merkezinde kızak ve kayak malzemesi kiralamasının yapıldığı Denizli Kayak Merkezinde en düşük ücret 30 dakikalık kızak kirası olurken, günlük sınırsız telesiyej kullanımı ise 100 lira belirlendi. İşte uygulanacak fiyatlar: Sıkça sorulan sorulardan birisi Kayak Merkezinde konaklama yeri var mı? Kayak merkezinde konaklama yeri yok fakat kayak merkezine yakın ilçe olan Tavas ve Acıpayam’da otellerde konaklayabiliyorsunuz.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler