5 Aralık 2020 Cumartesi
Gündem

İŞTE SON VERİLERE GÖRE DENİZLİ’DE RİSKLİ ALANLAR

Durum Vahim. İşte Son Verilere Göre Denizli’de Riskli Alanlar

Habibe YOLCULAR
30 Eylül 2020 - 15:43
haber resim

Denizli’de korona virüs yoğunluk haritasında yoğunluk sürüyor. Geçen hafta Akkonak, Karaman ve Altıntop Mahalleleri gibi Gazi Bulvarının üst kısımlarında olan yoğunluk, Halk Caddesi çevresine Topraklık, Pelitlibağ ve Hacıkaplanlar Mahallerine kaydı. İl merkezinde riskli alanların çokluğu dikkat çekiyor.

Sağlık Bakanlığı uygulaması olan Hayat Eve Sığar’da korona virüs yoğunluk haritası yenilendi. Korona virüs hasta sayısının yoğunluğuna bağlı olarak riskliden risksiz alana kadar birçok verinin gösterildiği uygulamada son verilerine göre Denizli’de korona virüs yoğunluğunda risk sürüyor. Maske ve mesafe kurallarının sıkı şekilde denetlendiği Denizli'de risk bölgesi yeni verilere göre değişti.

GAZİ BULVARININ ALTINA İNDİ

Denizli’de son verilere göre Akkonak, Karaman, Altıntop, Sırakapılar ve Merkezefendi Mahallelisini içine alan Gazi Bulvarının üst kısmında yer alan büyük risk alanı son verilere göre parçalandı. Büyük alanda parça parça yüksek riskli alanlar yer alıyor. Bunun yanında yeni verilere göre risk bölgesinin merkezi de değil. Buna göre yeni risk bölgesi Topraklık, Hacıkaplanlar ve Pelitlibağ Mahallelerinde büyük bir yüksek riskli alan yer alıyor.

İşte son verilere göre Denizli’de riskli alanlar:

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler