5 Ağustos 2021 Perşembe
Gündem

METEOROLOJİ ‘DEN DENİZLİ İÇİN AÇIKLAMA!

Meteoroloji ‘Den Denizli İçin Açıklama!

Mehmet BARUNDUK
4 Mart 2021 - 18:08
haber resim

Meteoroloji Denizli için 4 Mart 2021 Perşembe günü hava tahmin raporunu yayınladı. Denizli’de haftanın dördüncü gününde sabah hava buz keserken, gün içerisinde termometreler en yüksek 18 dereceye kadar yükseliyor. Az bulutlu ve güneşli hava ise şehre gün boyu hakim. Sıcaklık yarından itibaren düşüşe geçiyor.

Denizli’de haftanın dördüncü iş gününde sabah saatlerinde 5 derece bandında dolaşan hava buz kesti. Gün içerisinde ise az bulutlu ve güneşli bir gökyüzünün hakim olduğu Denizli genelinde ölçülen sıcaklık 18 dereceye kadar yükseliyor. Bugün için herhangi bir yağış uyarısı yapılmazken, sıcaklık artışı yarında devam edecek.

SICAKLIKLAR DÜŞÜYOR

Denizli hafta sonu öncesi bahar sıcaklığını yaşıyor. Haftanın son iş gününde (YARIN) termometreler 20 dereceyi gösterirken, gün boyu parçalı bulutlu ve güneşli hava şehre hakim olacak. Hafta sonunun ilk gününde ise (CUMARTESİ) sıcaklık gün içerisinde en yüksek 16 derece olarak ölçülecek. Çok bulutlu bir hava etkili olacak. Meteorolojinin tahminlerine göre, pazar günü de sıcaklık16 dereceye olacak Hava parçalı bulutlu olacak. Hafta başında ise (PAZARTESİ) yağış hava sıcaklığı 15 derece civarında.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler