13 Mayıs 2021 Perşembe
Gündem

METEOROLOJİ DENİZLİ İÇİN AÇIKLAMA!

Meteoroloji Denizli İçin Açıklama!

Mehmet BARUNDUK
19 Ocak 2021 - 13:01
haber resim

Meteoroloji Denizli için 19 Ocak 2021 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Denizli’de etkili olan kar yağışının ardından kuvvetli buzlanma ve don etkili oluyor. Hava sıcaklığının gece yarısı eksi 5 dereceye kadar düşüş göstermesiyle sabah saatlerinde Denizli buz kesti. Gün içerisinde ise parçalı bulutlu ve güneşli havayla birlikte en yüksek sıcaklık 3 derece.

Denizli’de hafta sonu etkili olan kar yağışının ardından şehir adeta buz kesiyor. Hava sıcaklığının gece eksi 5 dereceye kadar geriledi. Denizli’de  buzlanma ve don olayı yaşanıyor. Denizli’de sıcaklık kademeli olarak artacak. bugün gün içerisinde ise sıcaklık parçalı bulutlu ve güneşli havayla birlikte en yüksek 3 dereceyi gösterecek.

CUMA GÜNÜNE KADAR SICAKLIK ARTIŞI VAR

 Denizli’de haftanın 3. gününden itibaren hava sıcaklığı yükselişe geçerken herhangi bir yağış ise beklenmiyor. Yarın ise sıcaklık gece eksi 3 dereceye kadar gerilerken gün içersinde ise 6 derece olacak. Perşembe günü 2 kere kadar düşen sıcaklık, gün içinde en yüksek 11 derece, cuma günü ise yine 11 derece bandında seyredecek.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler