20 Ekim 2021 Çarşamba
Gündem

METEOROLOJİ DENİZLİ İÇİN AÇIKLAMA

Meteoroloji Denizli İçin Açıklama

Mehmet BARUNDUK
13 Ağustos 2021 - 12:00
haber resim

Meteoroloji Denizli için 13 Ağustos 2021 Cuma günü hava tahmin raporunu yayınladı. Buna göre, Denizli’de bugün hava sıcaklığı gün içerisinde en yüksek 36 derece olarak ölçülürken, hissedilen sıcaklık da aynı seviyede olacak. Gün boyu şehre parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü hakim olurken, sıcaklıklar yarından itibaren artışa geçiyor.

Denizli’de haftanın son iş gününde hava sıcaklıkları sabit seyrini sürdürüyor. Şehir genelinde bugün hava sıcaklığı en yüksek 36 derece olarak ölçülürken, hissedilen sıcaklık da 40 derece seviyede olacak. Gün boyu şehre parçalı bulutlu ve güneşli bir gökyüzü hakim olurken, akşam saatlerinden itibaren termometreler 30 derecenin altına doğru düşüşe geçiyor.

HAFTA SONU SICAKLIK ARTIŞ

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre, Denizli’de tüm hafta boyunca hava sıcaklığının 30 derecenin üzerinde seyretmesinin ardından sıcaklık kademeli olarak yükselişe geçiyor.   Yarın için (CUMARTESİ) hava sıcaklığının gün içerisinde en yüksek 36 derece olacağını bildiren yetkililer, PAZAR günü içinde sıcaklığın yine 37 derece bandında seyretmesini öngörüyor. Hafta sonu az bulutlu ve bol güneşli bir gökyüzünün hakim olduğu Denizli’de yeni haftanın ilk gününde (PAZARTESİ) ise sıcaklık 38 derece olacak. SALI günü sıcaklık yükselişe geçerken, gün içerisinde en yüksek 39 derecelerin ölçülmesi bekleniyor.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler