13 Mayıs 2021 Perşembe
Gündem

METEOROLOJİ DENİZLİ İÇİN HAVA TAHMİN RAPORUNU YAYINLADI

Meteoroloji Denizli İçin Hava Tahmin Raporunu Yayınladı

Mehmet BARUNDUK
21 Ocak 2021 - 10:40
haber resim

 Denizli’de hafta başından beri etkili olan dondurucu soğuk bügün de devam ediyor. Ancak hava sıcaklığının hava sıcaklığının yükselişte olmasıyla termometreler en düşük 0, gün içerisinde ise en Yüksel 9 dereceyi gösteriyor. Pazar gününe kadar sıcaklık 14 dereceye kadar yükseliyor.

Denizli’de hafta başından beri etkili olan soğuk hava bütün de yüzünü gösterirken, soğuğun şiddeti ise bir önceki güne kırılıyor. Günün ilk saatlerinden itibaren 0 derecelere kadar düşen sıcaklık gün içerisinde ise en yüksek 9 derece oluyor.  Gün içerisinde ise az bulutlu ve güneşli bir gökyüzü şehre hakim.

DENİZLİ ISINIYOR

Dondurucu soğuklar etkisini yarından itibaren tam anlamıyla kaybetmeye başlarken, hava sıcaklığı gece yarısı 3 derece bandında, gün içerisinde ise 12 dereceye kadar yükseliyor. Yarın (CUMA) çok bulutlu bir gökyüzünün şehir genelinde etkili olacağını bildiren meteoroloji, sıcaklıkların hafta sonu da artışta olduğu duyurdu. Cumartesi gününü 14 derecelik bir sıcaklıkla geçirecek olan Denizlilileri pazar günü ise 13 derecelik bir hava gün bekliyor. Öte yandan hafta başından itibaren Denizli’ye sağanak yağış geliyor. 

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler