21 Eylül 2021 Salı
Gündem

METEOROLOJİ’DEN DENİZLİ’YE UYARI

Meteoroloji’den Denizli’ye Uyarı

Mehmet BARUNDUK
9 Mart 2021 - 12:58
haber resim

Meteoroloji Denizli için 9 Mart 2021 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı. Denizli’de sabah saatlerinde etkili olan parçalı bulutlu gün içerisinde bulutlu ve sağanak yağışlı havaya bırakırken termometreler ise 17 dereceye kadar yükseliyor. Meteoroloji Cumaya kadar yağış uyarısı yaptı.

Denizli’de haftanın ikinci gününde sabah saatlerinde hava sıcaklığı 5 derece olarak ölçülürken gün içerisinde 17 dereceye kadar tırmanıyor. Sabah görülen parçalı bulutlu hava öğle saatlerinden itibaren yerini sağanak yağışlı bir gökyüzüne bırakacak.

 YAĞIŞLA BİRLİKTE SICAKLIKLAR DÜŞÜYOR

 Meteorolojinin yayınladığı 5 günlük hava tahmin raporlarına göre, Denizli’de hava sıcaklığı yarın da yükselişte. Sıcaklık yarın 18 derece bandına kadar yükseliyor ve gün boyu şehre çok bulutlu bir gökyüzü ve yağmur hakim olacak. Perşembe günü için de yağış uyarısı yapan meteoroloji sıcaklığın da 4 derecelik bir düşüş yaşayacağını belirtirken, yağışın şehir genelinde yer yer görüleceğini bildirdi. Cuma sabahı ise termometreler 2 derecelere gerilerken, yağış Denizli’yi terk ediyor ve sıcaklık yeniden yükselişe geçiyor.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler