22 Eylül 2021 Çarşamba
Gündem

NİLGÜN ÖK DENİZLİLİ AK KADINLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Nilgün Ök Denizlili Ak Kadınlar İle Bir Araya Geldi

Mehmet BARUNDUK
20 Mart 2021 - 16:11
haber resim

8 Mart’ta yapılan AK Parti Kadın Kolları Olağan Kongresi’nden sonra Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı olarak görevlendirilen Denizli Milletvekilimiz Nilgün ÖK, Denizli İl Kadın Kolları Başkanı, İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Denizli İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıda birlik ve beraberlik mesajı veren Ök, “Özellikle son yıllarda ülkemizin önünden hiç eksilmeyen siyasi, sosyal ve ekonomik tuzaklar bize büyük ve güçlü Türkiye’nin önemini tekrar göstermiştir. Türkiye’yi eskiden olduğu gibi tekrar kendi içine kapatarak enerjisini ve vaktini boşa harcayan bir ülke haline dönüştürmek için çabalayanların bütün oyunlarını boşa çıkaracağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Ülkemizi 2023 rotasında tutmakta kararlı davrandığımız gibi, 2053 ve 2071 hedeflerimiz için dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kadınların karar verici mekanizmalarda sayılarının artması ile küresel sorunların daha kolay ve daha hızlı çözüleceğini söyleyen Milletvekili Ök; “Kadınlar için siyaset” değil, “Kadınlarla birlikte siyaset” yapmak üzere çıktığımız bu yolda, attığımız kararlı adımların en büyük dayanağı yine AK Kadınlardır.” dedi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler