20 Ekim 2021 Çarşamba
Gündem

ÖZEL İNSANLAR ESKİ TAÇEV’DE BULUŞTU

Özel İnsanlar Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Mehmet BARUNDUK
9 Ağustos 2021 - 11:05
haber resim

ÖZEL İNSANLAR KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Özel İnsanlar Derneği üye ve destekçileri Eski Taçev’degerçekletirilen kahvaltı ile bir araya geldi. Etkinliğe İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk bizzat katılırken, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da destek verdi.

Özel İnsanlar Derneği bugün gerçekleştirilen kahvaltı ile bir araya geldi. Başkan Aysun Tonel öncülüğünde bir araya gelen özel bireyleri dostları da yalnız bırakmadı.

Başkan Aysun Tonel’in tek tek ilgilendiği misafirlerinin arasında dernek üyelerinin yanı sıra, özel bireylerin aileleri, dostları ve İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk de katıldı. Yoğun programı nedeni ile etkinliğe katılamayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ise etkinliğe destek verdi.

Kahvaltı öncesi açıklama yapan Özel İnsanlar DerneğiBaşkanı Aysun Tonel “Dernek olarak düzenlemiş olduğumuz kahvaltımıza katılım sağlayan herkese çok teşekkür ederim. Özellikle İYİ Parti milletvekilimiz Sayın Yasin Öztürk’e, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a gönül dostlarımıza ve özel insanlara çok teşekkür ederim” dedi.

Başkan Tonel “Özel İnsanlar için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kurduğumuz atölyeler ile kendini yalnız hisseden özel insanları yaşamın içine katmaya, onlar için ve onlarla beraber üretmeye devam edeceğiz. Bugün yaptığımız etkinlikle pandemi sonrası moral ve motivasyonumuzu arttırmak istedik. Çalışmalarımıza ve etkinliklerimize ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler