26 Eylül 2022 Pazartesi
Gündem

PAÜ ÖĞRENCİLERİ VEFAT EDEN ARKADAŞLARINI UNUTMADI

Paü Öğrencileri Vefat Eden Arkadaşlarını Unutmadı

Mehmet BARUNDUK
1 Nisan 2021 - 17:17
haber resim

Pamukkale Üniversitesi Özel Eğitim Topluluğu, bir süre önce vefat eden arkadaşları PAÜ Özel Eğitim Bölümü Öğrencisi Burak Urlu’nun adını ölümsüzleştirdi. Topluluk, Bozkurt Cumhuriyet İlkokuluna “Burak Urlu Vefa Kütüphanesi” kurdu. Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, topluluk üyelerine teşekkür etti.

Pamukkale Üniversitesi Özel Eğitim Topluluğu, vefat eden arkadaşları Burak Urlu’nun adını yaşatmak için bir etkinlik düzenledi. Topluluk üyeleri, yoğun bir çalışmanın sonucunda kütüphanesi olmayan Bozkurt Cumhuriyet İlkokulu’na kütüphane kazandırdı. “Burak Urlu Vefa Kütüphanesi” adını taşıyan kütüphanenin açılışı ise ilçe protokolünün katılımıyla kısa bir süre önce yapıldı.

Özel Eğitim Topluluğu Danışmanı Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğ. Ü. Çiğdem Tıkıroğlu ve topluluk üyelerini makamında kabul eden Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, Burak’ın isminin ölümsüzleştiği böyle bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Hülya Şahin Baltacı ve Doç. Dr. İbrahim Tuncel’in hazır bulunduğu ziyarette, Dekan Prof. Dr. Can tarafından topluluk başkanı Burçin Okumuş’a teşekkür belgesi takdim etti.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler