26 Ocak 2021 Salı
Gündem

TEMİZLİK İŞÇİLERİ AĞAÇLARDAN DÖKÜLEN YAPRAKLARLA “EVDE KAL” MESAJI VERDİ

Temizlik İşçileri Ağaçlardan Dökülen Yapraklarla “Evde Kal” Mesajı Verdi

Mehmet BARUNDUK
7 Aralık 2020 - 10:14
haber resim

Sarayköy Belediyesi Temizlik İşleri personelleri kışın gelmesiyle birlikte ağaçlardan dökülen yapraklarla “Evde Kal” yazdı, koronavirüse dikkat çekerek farkındalık yarattı.

Kışın gelmesiyle birlikte ağaçlar dallarındaki son yaprakları da döküyor. Ağaçlardan dökülen yaprakları toplayan Sarayköy Belediyesi Temizlik İşleri personelleri koronavirüs salgınına karşı bir farkındalığa imza attı.

Ülkeyi saran koronavirüse karşı en etkili yol olan “evde kal” mesajına çalışma ortamlarında hayat veren Temizlik İşleri personelleri, römork ile toplanan yaprakları, Belediye Havuz Tesisi alanına getirdi.

Yaprakları park alanına döken temizlik görevlileri binlerce yaprakla önce kalp çizdi ardından kalp içine “Evde kal” yazdı.  

Sarayköy Belediyesi Temizlik İşleri personellerinden 42 yaşındaki Orhan Ülker, “ Koronavirüse kendi iş alanımızdan dikkat çekmek istedik. Ağaçlardan dökülen sararmış yapraklarla ‘evde kal’ mesajını yazarak farkındalık yarattık. Zorunlu ihtiyaçlarımızın ardından kalan zamanımızı geçirmemiz için en güvenli alan evimiz. O yüzden evde kalamayız, evde kalmalısınız” dedi.

Abone Ol
TEMİZLİK İŞÇİLERİ AĞAÇLARDAN DÖKÜLEN YAPRAKLARLA “EVDE KAL” MESAJI VERDİ
En İlgi Çeken Haberler