26 Temmuz 2021 Pazartesi
Gündem

YENİ HAFTADA DENİZLİ İÇİN UYARI GELDİ KAR GELİYOR!

Yeni Haftada Denizli İçin Uyarı Geldi. Kar Geliyor!

Mehmet BARUNDUK
20 Mart 2021 - 14:07
haber resim

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, Denizli’de sağanak yağışlar etkili olmaya devam edecek. Çarşamba günü ise Denizli genelinde kar yağışı beklendiği belirtildi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Denizli için hava durumu verilerini paylaştı. Denizli'de sağanak yağışlar etkili olmaya devam edecek. Denizli'de Cumartesi günü sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığı en düşük 7 derece, en yüksek 15 derece hissedilecek. Pazar günü ise çok bulutlu hava etkili olacak. Hava sıcaklığı en düşük 6 derece, en yüksek 22 derece olacak. Pazartesi günü kent genelinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığı en düşük 9 derece, en yüksek 19 derece hissedilecek. Salı günü ise yağmurlu bir hava etkili olacak ve hava sıcaklığı en düşük 9 derece, en yüksek 15 derece olacak.

ÇARŞAMBA GÜNÜ KAR GELİYOR

Çarşamba günü şehir merkezi hariç kent gelinde kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklıkları sert düşecek. Şehir merkezinde hava sıcaklığı en düşük 4 derece, en yüksek 8 derece hissedilecek. İlçelerde ise hava sıcaklığı yer yer eksi derecelere düşecek.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler