23 Ocak 2021 Cumartesi
Gündem

YENİ YILIN ADI SAĞLIK OLSUN

Başkan Yılmaz:Yeni Yılın Adı Sağlık Olsun.

Mehmet BARUNDUK
31 Aralık 2020 - 18:32
haber resim

Başkan Yılmaz'ın,yeni yıl mesajı şu şekilde;"Her yeni yıl arkasında biraz hüzün biraz keder biraz özlem bırakarak kapısını bin bir ümitle yeni yıla açar. Yeni yıl ile birlikte refah ve barış içerisinde, sağlık ve mutluluk dolu bir yaşamın ülkemizde hüküm sürmesi hepimizin tek dileğidir.

2020 yılı pandemi süreci ile birlikte yaşamın ve nefes alabilmenin ne denli önemli olduğunu tüm dünyaya acımasızca öğretti.Sağlığın,insan hayatındaki en büyük değer olduğunu bir kere daha gün yüzüne çıkardı.

2021 yılında,bulunan aşıların ve tedavi yöntemlerinin tüm insanlığı sağlığa ve huzura  eriştirmesini yürekten temenni ediyorum.

Bu sene yaşadığımız yüzyıla ve sahip olduğumuz “insan”onuruna yakışmayan acı ve üzücü olaylara tanıklık ettik.Terör vakaları,kadına şiddet ve vahşet dolu acılar gördük,gözyaşı döktük.Doğal afetlerle sarsıldık ve sevdiklerimizden ayrıldık. Dayanışmanın ve hep birlikte zorluklarla mücadele etmenin değerini daha çok anladık.Sabrın anlamını,özgürlüğün değerini özümsedik.Dualarımız ve umudumuz,mesut insanlar,gülen yüzler içindir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm insanlığın “Yeni Yılını” tebrik ediyor, bolluk, bereket ve başarı dolu bir yıl temenni ediyorum.

Biliyoruz ki;karanlık gecenin sonunda yepyeni umut,huzur, mutluluk ve sağlık dolu aydınlık bir güzel gün vardır."dedi.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler