27 Ocak 2021 Çarşamba
Gündem

YİNE MÜGE ANLI YİNE DENİZLİ YİNE OLAY VAR

Yine Müge Anlı Yine Denizli Yine Olay Var

Mehmet BARUNDUK
30 Ekim 2020 - 11:57
haber resim

Denizli yine Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert proğramında olayların odak noktası oldu. Afyonkarahisar ilinin Dinar İlçesi’ne bağlı Pınarlı Köyü’nde şüpheli bir şekilde kaybolan Zeliha ve Cevdet Uysal çiftinin başına ne geldiği merak ediliyor. Müge Anlı’nın proğramına katılan Zeliha ve Cevdet Uysal çiftinin çocukları Hacer-Oğuzhan Karağan, Denizli’de yaşayan dayıları Bünyamin Altınay’dan şüphelendiklerini söylediler. Denizli’den, Müge Anlı’nın proğramına telefonla katılan Bünyamin Altınay, kız kardeşi Zeliha ile eşi Cevdet Uysal’ın, kaybolmasının kendisiyle ilgisi olmadığını söyledi.

UYSAL ÇİFTİNİN EVİ YANMIŞ DAYI ŞÜPHELİ

Kız kardeşi Zeliha Uysal ve eşi Cevdet Uysal ile uzun süredir aralarının iyi olmadığını ve kendileriyle görüşmediklerini söyleyen şüpheli Bünyamin Altınay, “Benim Zeliha ve Cevdet Uysal’ın kaybolmasıyla ilgili benim bir ilgim yok. Nasıl kaybolduklarını bilmiyorum. Kendileriyle görüşmüyorum. Geçmişte aramızda sıkıntılar oldu. Mallarıma zarar verdiler” dedi. Zeliha Cevdet Uysal çiftinin çocukları Hacer Oğuzhan Karağan, dayılarından şüphelendiklerini belirterek, “Annem Zeliha babam Cevdet Uysal’ın kaybolmasıyla ilgili dayım Bünyamin Altınay’dan şüpheleniyoruz” dedi. Daha önce evleri yanın Zeliha Cevdet Uysal çiftçi, Bünyamin Altınay’ın evlerini yaktığı şüphesiyle savcılığına suç duyurusunda bulunmuşlardı.

OLAY

Afyonkarahisar ili Dinar İlçesi Pınarlı köyünde oturan Cevdet ve Zeliha Uysal çiftinden haber alamayan yakınları, 5 gün önce  19.00 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. İhbar üzerine çiftin oturduğu eve gelen ekipler, inceleme başlattı. Kapısı kapalı ve anahtarı da üzerinde olan eve giren ekipler, Cevdet ve Zeliha Uysal çiftine ait cep telefonlarının da yer aldığı eşyaların, evde olduğunu belirledi. Cevdet Uysal’a ait araç da anahtarı üzerinde olarak evin garajında bulundu. Yapılan araştırmalarda Cevdet ve Zeliha Uysal çiftinin en son 25 Ekim Pazar günü görüldüğü tespit edildi. Herhangi bir rahatsızlığı olmadığı belirtilen çiftin bulunması için çalışma başlatıldı. Yapılan aramalara rağmen herhangi bir sonuç elde edilemedi. Çiftin bulunması için çalışmalar sürüyor. Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde 5 gündür haber alınamayan Cevdet Uysal (66) ve Zeliha Uysal (64) çiftinin bulunması için arama çalışması başlatıldı.

Abone Ol
En İlgi Çeken Haberler